Corian Nedir ?

Corian Nedir ?

Corian-Samsung Staron-Lg Himacs-Hanex markaları orijinal masif düzey malzemesidir. Doğal mineraller, pigmentler ve saf akrilik polimerinin üstün bir karışımıdır. Çıkış noktasında amacımız yasam için ideal yüzey malzemesini geliştirmekti. Zamandan bağımsız, modern bir klasik. Ancak başlangıçta Akrilik Solid Yüzey Kaplamalarının hangi noktaya gelebileceği hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Bugün ise Akrilik Solid Yüzey Kaplamaları markaları eşsiz kişiliğinin tüm dünya üzerinde büyük beğeni topladığını görüyoruz. Ev içinde ve dışında diğer malzemelerin ancak hayal edebilecekleri şeyleri yaparak.

Corian Nedir ?

Akrilik Solid Yüzey Kaplamaları kişiliği nasıl tanımlanabilir?

  • O rengârenktir
  • Eğlencelidir
  • Yaratıcıdır
  • Çok yönlüdür
  • Hemen her konuda yeteneklidir.

LEKELER

Sıvılar ve leke yapıcılar Akrilik Solid Yüzey Kaplamalarına sızamaz ancak yüzeyde kalırlar. Sigara lekesi, çiçek polenleri, kozmetik lekeleri ve benzer lekeleri temizlemek için amonyak bazlı bir temizleyici, krem leke giderici, krem deterjanlar kullanılmalı ve silmeden önce 5 dakika yüzeyde bırakılmalıdır.

ÇİZİKLER

Sert olmasına rağmen Akrilik SOlid Yüzey Kaplamaları bir doğrama tahtası olmak üzere tasarlanmamıştır. Küçük çizikler toz deterjanların ovma pedleriyle uygulanması yoluyla giderilebilir. Son parlaklık her zaman için Rutin Bakım yöntemiyle verilmelidir.

ISI
Tezgâhları sıcak tava, tencere, kızartma makineleri ve ütü gibi sürekli yüksek ısı yayan ev gereçlerinden korumak için bir nihale ya da altlık kullanılması tavsiye edilmektedir.

KİMYASALLAR
Pek çok güçlü ev kimyasallarının, özel biyokimyasal maddelerin sabunlu suyla temizlenmesi ve kurulanması herhangi bir olumsuz etkiyi önleyecektir. Boya çözücülerin, asit bazlı lavabo açıcıların, aseton bazlı oje çıkarıcıların, konsantre asitlerin, ketonların ve klorine solventlerin uzun süre yüzeye teması renk ve yüzeyde hafif bozulmalara neden olabilir.

GARANTİ
Corian Mutfakta Kullanmış olduğumuz markalar (Corian-Samsung Staron-Lg Himacs-Hanex) için 2 aşamalı bir sınırlı garanti sistemi sunulmaktadır; ürün ve uygulama garantisi. Ürün Garantisi tüm ürünler için standart olup, ürünlerin satışlarını takiben 10 yıl boyunca her türlü üretim hatalarına karşı malzeme garanti edilmesidir. Ayrıca Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm uygulamaların ayrıca 2 yıl Üretici hatalarına karşın Uygulama Garantisi kapsamındadır.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *