Montelli Nedir ?

Montelli Nedir ?

DuPont Montelli, çeşitli ev ve ticari iç mekan uygulamalarında kullanılabilen dekoratif bir yüzey malzemesidir. Kompoze bir malzeme olan DuPont Montelli, sıkı kalite kontrol standartları altında ve sürekli döküm prosesi ile üretilmektedir. Plakalar şeklinde sunulan DuPont Montelli ile duvar panelleri, kahve masaları, resepsiyon bankoları, mutfak tezgahları, banyo lavabo tezgahları ve duş çevresi gibi pek çok uygulamayı gerçekleştirmek mümkündür.

DuPont Montelli masif ve tümüyle homojen olduğu için yüzeyi dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilir özelliktedir. Bu performans özellikleri DuPont Montelli Basic serisini yoğun kullanım alanları için uygun malzeme kılmaktadır. DuPont Montelli Bacis Plakalar

Akne tiedotus

, çok çeşitli tasarımlar, renk kombinasyonları ve efektleri yaratmak üzere, kolayca kesilebilir, ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebilir, zımparalanabilir ve oyulabilir.

Bileşim ve Malzemeler
DuPont Montelli Basic formulasyonunda aluminyum mineral dolgusu ve bir reçine karışımı içermektedir.

İmalat ve Montajı
DuPont Montelli ebada göre kesilebilir, frezelenebilir, ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebilir ve zımparalanabilir. DuPont Montelli, DuPont Corian’a benzer şekilde, masif yüzey malzemeleri için Avrupa’da kabul görmüş teknik talimatlar uyarınca imal ve monte edilmektedir.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *